Yeni Efes Kızları belli oldu

Efes Pilsen Basketbol Takımı maçlarının devre aralarında ve molalarda takımı desteklemek, maçlara renk katmak ve seyirciyi coşturmak amacıyla kurulan...

14.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Efes Pilsen Basketbol Takımı maçlarının devre aralarında ve molalarda takımı desteklemek, maçlara renk katmak ve seyirciyi coşturmak amacıyla kurulan “Efes Kızları” yeni sezon seçmeleri finali Mayadrom Sports Center’da gerçekleştirildi.

24 adayın mücadele ettiği finalde müthiş şovlarıyla rakiplerini geride bırakan 12 genç kız, “Efes Kızı” olma ayrıcalığını kazandı. Yeni sezonda Elif Akyüz, Fatma Şen, Melis Evirgen, Monalisa Oygut, Serap Çetintürk, Ramina Seytmanbetova, Dilek Akar, Ezgi Kıran Fatoş Albayrak, Melis Demirbilek, Selin Red ve Tuğçe Güder danslarıyla salonları coşturacak.

Şovlarıyla basketbol seyircisini büyüleyen ve bir ekol haline gelen “Efes Kızları” seçmeleri final töreninde, aralarında Madonna, Kylie Minogue, Janet Jackson, Britney Spears ve Amei gibi starların koreografilerini hazırlayan ve “So You Think You Can Dance” yarışmasının İngiltere ve Ukrayna’da jüri başkanlığını yapmış olan Sisco Gomez ve gençlerin yeni gözdesi Atiye’nin de bulunduğu jüri üyeleri birbirinden yetenekli genç kızlar arasında seçim yaparken oldukça zorlandı.

Başvuruları 20 Nisan-28 Mayıs 2010 tarihleri arasında gerçekleşen, “Efes Kızları” yeni sezon seçmelerinde katılımcılar www.efeskizlari.com adresine kendi hazırladıkları 30 saniyelik performans videolarını yüklediler. Videoları eksiksiz olan katılımcılar ön elemeye tabi tutuldu.
‘Efes Kızları’ adayları, internet dışında, düzenlenen workshoplara katılarak da başvurularını gerçekleştirebildiler. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi, Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi ve Mayadrom Etiler’de mevcut Efes Kızları’nın da katıldığı workshoplara katılan adaylar orada gösterilerini yapıp videolarını çektirdiler. Çekilen videolar www.efeskizlari.com adresine yüklendi. Ön eleme sonucu seçilen adaylar ve mevcut ‘Efes Kızları’ 12 Efes Kızı’ndan biri olmak için mücadele etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.