Yeni bir imaj sitesi yayın hayatına başladı

Yüzde 100 Türk yapımı olan bir stok fotoğrafçılık sitesi, imaj bankası olan www.imajal.com...

15.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Yeni bir fotoğrafçılık sitesi yayın hayatına başladı. Yüzde 100 Türk yapımı olan bir stok fotoğrafçılık sitesi, imaj bankası olan www.imajal.com dan uygun fiyatlara Royalty-Free (Telif Ücreti Olmayan) görseller de bulmak mümkün. Türk insanına özgü, stok fotoğraf bulma zorluğundan yola çıkan www.imajal.com Türkiye’nin dört bir yanından oluşturacağı görsel havuzla bu sorunu gidermeyi amaçlıyor.

Profesyonel ve amatör fotoğrafçılar istenilen standartlarda olduğu sürece www.imajal.com üzerinden eserlerini satışa çıkarabiliyorlar. Bu bağlamda site, fotoğrafçılar içinde yeni bir iş sahası sağlamış oluyor. Siteye yüklenen tüm imajlar Türkiye’nin her yerinden uygun fiyatlara satışa çıkıyor ve fotoğrafçılar anlaşmada belirtilen komisyonu alıyorlar.
 
www.imajal.com ‘un en büyük misyonu ülkemizdeki tüm fotoğrafçıların başarılı eserlerini aynı web sitesi altında toplayıp dünyadaki tüm fotoğraf severler, ajanslar ve tasarımcılara uygun fiyatlar ile sunmak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.