MediaCat

Yemeksepeti’ne yeni CMO

Yemeksepeti’nde CMO olarak görev alacak isim belli oldu.

Yemeksepeti’ne yeni CMO

Yemeksepeti’nde pazarlama ekibine liderlik edecek isim Okan Erol oldu. Şirket bünyesinde 12 yılı geride bırakan Erol, Yemeksepeti CMO’su olarak yeni görevine bugün itibarıyla başladı.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümü’nden lisans ve Cranfield Üniversitesi Stratejik Pazarlama Bölümü’nden yüksek lisans derecesine sahip olan Okan Erol, kariyerine 2010 yılında Londra’da Tesco bünyesinde dijital pazarlama yöneticisi olarak başladı. Yemeksepeti’ne 2012 yılında katılan Erol, marka işbirlikleri, marka iletişimi, medya planlama ve CRM, lojistik, hızlı market alışverişi ve mahalle operasyonları gibi farklı alanlarda stratejik görevler üstlendi. Bu süreçte Yemeksepeti’nin “Fakat İyi Yedik”, “Suç ve Ceza”, “Oyunlaştırma” gibi büyük ölçekli entegre içerik pazarlaması projelerini ve tüm sadakat ve kitle iletişim kampanyalarını yönetti.

2020 yılından bu yana Yemeksepeti Pazarlama İletişimi Direktörü olarak görev olan Erol, son olarak Yemeksepeti’nin “Aklındaysa Kapında” sloganıyla hayata geçirdiği marka konumlandırmasına liderlik etti.

Okan Erol, yeni görevi kapsamında Yemeksepeti ve girişimlerinin tüm pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.