MediaCat

Yemeklerin yarıştığı lig

Finish, Super Bowl’da Happy People Project Global ve Circus imzalı kampanyasıyla boy gösterecek.

Finish Amerika bu yıl Super Bowl’da Happy People Project Global ve markalı içerik ajansı Circus tarafından hazırlanan ve sporcuların değil, taraftarları yıl boyunca besleyen yemeklerin yıldız olduğu Finish Dish League kampanyasıyla yer alıyor.

Markalar için sürdürülebilir içerik platformları kurgulayan Circus ve deneyimli yapımcı Todd Cohen işbirliğiyle geliştirilen, bölgesel yemeklerin yarıştığı Finish Dish League’de izleyiciler sürece interaktif katılım sağlıyor. Happy People Project Global tarafından hazırlanan ve prodüksiyonu Depo Film imzası taşıyan kampanya filminde zorlu lekelere sahip bölgesel yemekler, tıpkı Super Bowl‘da takımların mücadele ettiği gibi birbirleriyle karşı karşıya geliyor.

FinishDishLeague.com adresini ziyaret eden taraftarlar, favori yemekleri için 25 Şubat tarihine kadar oy kullanabilecek. Kampanya sonunda Finish Dish League’i kazananlar çekilişle belirlenerek ödüllendirilecek.

Finish geçtiğimiz yıl da Super Bowl kuşağında Happy People Project imzalı kampanyasıyla boy göstermiş, kampanya 200 milyon izlenim elde etmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.