Yemek seven herkes bu sofraya!

İnteraktif pazarlama alanında gerçekleştirdiği yaratıcı projelerle adından söz ettiren adinteractive, Knorr için tasarladığı www.herkessofraya.com ile...

19.01.2010 - 00:00 | MediaCat

İnteraktif pazarlama alanında gerçekleştirdiği yaratıcı projelerle adından söz ettiren adinteractive, Knorr için tasarladığı www.herkessofraya.com ile yemek kültürü meraklılarına benzersiz bir site ikram etti. Sitede yemek tarifleri, mutfağa dair pratik bilgiler, sofra kültürü, 10 dakikada dünya mutfakları, mutfak sözlüğü, ölçü tablosu ve bazı tariflere ait videoların yanı sıra Hayatım Yemek adında yepyeni ve iddialı, aylık güncellenen bir yayın bulunuyor.

Bir anlamda herkessofraya.com sofrasında yok yok… Bir e-dergi özelliği taşıyan “Hayatım Yemek Dergisi”, aylık olarak güncelleniyor. Röportajlar, Mutfak Sanatları Akademisi’nin aylık programı, Selahattin Dönmez’den sağlıklı beslenme tüyolarının yer aldığı e-dergide, kış sporları, yemek pişirirken yararlı olacak püf noktaları, mevsimsel beslenme gibi konular bu yayında yer alıyor. Örneğin, bu ay Mutfak Sanatları Akademisi’nin kurucusu Mehmet Aksel röportajını okumak mümkün.

Sitedeki yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Özel yemek tariflerinin eklenebildiği herkessofraya.com’a üye olan herkes, eklenen tarifleri oylayabiliyorlar. Bu sayede aylık olarak en marifetli üyeler ve en popüler tarifler site aracılığıyla seçiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.