Yedi’ye yeni operasyon müdürü

Atila Ergenç, Koç Holding’in altı milyon dolar yatırım yaparak endüstriyel yemek alanında 2004 yılının Nisan ayında kurduğu 7 Yedi’de operasyon

12.03.2007 - 11:02 | MediaCat

Atila Ergenç, Koç Holding’in altı milyon dolar yatırım yaparak endüstriyel yemek alanında 2004 yılının Nisan ayında kurduğu 7 Yedi’de operasyon müdürü olarak göreve başladı.

Yedi ilde ve 182 noktada günde 90.000 kişi için yemek üretimi yapan 7 Yedi Endüstriyel Yemek, farklı sektörlerden müşterilere hitap edecek yemekler üretiyor.

Evli ve 2 çocuk babası olan Ergenç, 1980 yılında London School of Economics İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1959 Ankara doğumlu olan Ergenç, çalışma hayatına 1980 yılında Trust House Forte’de başladı. Atila Ergenç, Pizza Hut, Thistle Group, Sultan Palas Hotel, The Long Island Exchange, Elena Turizm, Usaş Havaalanı Restaurantları ve TGI Friday’s Restaurantları’nda üst düzey yönetici olarak görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.