Yazılı basının TV gündeminde yarışma programları var

Kanalların kış döneminin start aldığı Eylül ayında, ekranda yayınlanan programlar arasında yarışmaların yazılı basında bolca haber olduğu belirlendi.

10.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Kanalların kış döneminin start aldığı Eylül ayında, ekranda yayınlanan programlar arasında yarışmaların yazılı basında bolca haber olduğu belirlendi. Interpress’in yaptığı inceleme sonucu, geçtiğimiz ay boyunca televizyondaki kanallar arasında onikisinin yayınladığı 36 yarışma programının, toplam 503 habere konu olduğu belirlendi.

Çarkıfelek zirveye yükseldi

Medya Takip Ajansı Interpress’in iki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergi de çıkan haber araştırmasına göre; Eylül ayında ekrandaki yarışma programları içinde en çok haber toplam 57 adet ile TNT’de yayınlanan “Çarkıfelek” programı üzerine yayınlandığı görüldü. Show TV’de yayınlanan “Yetenek Sizsiniz Türkiye” toplam 51 haberle ikinci olurken, ATV’deki “Kim Milyoner Olmak İster” 50 haberle üçüncü sırayı aldı. Kanal D’de yayınlanan “Şanslı Masa” programı 39 haberle dördüncü, ATV’de gösterilen “Çek Bakalım” da 28 haberle beşinci sırayı aldı.

 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.