Yaz döneminde gündeme gelen yerli diziler

Yakaladığı geniş izleyici kitlesiyle ekranın en çok ilgi çeken programların başında yer alan yerli diziler, yaz döneminde de ekranlarda boy göstermeye devam ediyor.

05.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Yakaladığı geniş izleyici kitlesiyle ekranın en çok ilgi çeken programların başında yer alan yerli diziler, yaz döneminde de ekranlarda boy göstermeye devam ediyor. Medya Takip Ajansı Interpress’in, yerli dizileri mercek altına aldığı rapora göre, yaz döneminde yazılı basında Temmuz ayı boyunca 10 kanalda yayınlanan 45 yeni dizi hakkında, toplam 2 bin 330 haberlerin yayınlandığı ortaya çıktı.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergide çıkan dizi haberlerinin incelendiği Interpress’in araştırmasında, “Kalbim Seni Seçti” hakkında çıkan 164 haberle ilk sırada yer alırken, “Dinle Sevgili” adının yer aldığı 142 haberle ikinci oldu. Üçüncü sırayı ise Temmuz ayı içinde hakkında toplam 140 haber çıkan “Tövbeler Tövbesi” dizisi aldı. “Kurşun Bilal” ve “Karakol” dizileri de yayınlanan haber sayılarına göre oluşturulan listede ilk beş sıra içinde yer aldılar

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.