MediaCat

Yatırım Finansman’a yeni genel müdür

Şeniz Yarcan, 1 Ocak 2012 itibarıyla yatırım finansman menkul değerler genel müdürü olarak atandı.

Yatırım Finansman’a yeni genel müdür

Şeniz Yarcan, 1 Ocak 2012 itibarıyla Yatırım Finansman menkul değerler genel müdürü olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Yarcan, çalışma hayatına TSKB Hazine Müdürlüğü’nde başladı. Yarcan, TSKB’de finans ve sermaye piyasaları alanlarında üstlendiği çeşitli görevlerin ardından 2004 yılında TSKB genel müdür yardımcısı oldu.

TSKB’de geçen 23 yıllık çalışma hayatı boyunca yatırım bankacılığının çeşitli alanlarının yanı sıra hazine, menkul kıymetler, portföy yönetimi, finansal kurumlarla ilişkiler, yatırımcı ilişkileri ve finansal danışmanlık gibi çok çeşitli konularda hizmet veren Şeniz Yarcan, 1 Ocak 2011 tarihinden bu yana Hazine, yatırım bankacılığı ve dış ilişkiler bölümü kıdemli genel müdür yardımcısı olarak görevini sürdürmekteydi.

Yarcan, 1999-2002 yılları ve 2003-2011 yılları arasında yatırım finansman yönetim kurulu üyeliği yaptı, aynı zamanda 2010 yılından beri Yatırım Finansman Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev aldı.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.