Sanofi logosunu yeniledi

Sanofi-aventis yeni logosu ve 'Sanofi' ismi ile yola devam ediyor.

02.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Sanofi-aventis yeni logosu ve ‘Sanofi’ ismi ile yola devam ediyor.

Mayıs 2011 tarihinde Paris’te gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı sonucunda oy birliği ile şirketin adının ‘Sanofi’ olarak değiştirilmesine karar verilmişti.

Firma yeni logosunu şu sözlerle tanıtıyor: "Bu yeni logo, dünyada yaşayan ve bir gün tedaviye gereksinim duyabilecek yaklaşık 7 milyar insana getirdiğimiz umudu; hasta odaklılığımızı; yaşamı iyileştirmeye yönelik tutkumuzu ve güvenimizi temsil etmektedir.

Yeni logo Sanofi’nin üç ana prensibini (Yenilikçilik, Adaptasyon, Büyüme) üç ayrı şekil olarak yansıtmaktadır. Bu üç form, hastayı faaliyetlerimizin merkezinde tutma tutkumuzu ifade etmektedir.

Ortada yer alan kuş ise hastalarımıza sunduğumuz umudu ifade etmektedir. Yaşamı temsil eden dört rengin (beyaz – hava, mavi- su, yeşil – toprak, koyu sarı – ateş) yanında logomuzdaki şekiller çalışanlarımızın kültürlerinin, becerilerinin ve coğrafi konumlarının çeşitliliğini göstermektedir."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.