MediaCat

Kitaplar

Yarının Teknolojileri İş Başında

Bernard Marr

SATIN AL

Açıklama

Dördüncü Sanayi Devrimi ufukta! Hiç hayatımızı bu kadar hızlı ve kökten değiştiren teknolojik yeniliklerin olduğu bir zamanda yaşamamıştık. Yapay zekâ, blokzinciri, akıllı robotlar, kendi kendine gidebilen arabalar, üç boyutlu baskı, ileri genomik teknolojiler ve bu kitapta ele alınan diğer inanılmaz teknoloji trendleri yeni bir sanayi devriminin habercisi.

Nasıl buhar, elektrik ve bilgisayarlar sırasıyla ilk üç sanayi devriminin itici güçleri olduysa, bu kitapta yer alan 25 teknoloji de Dördüncü Sanayi Devrimi’ne yön veriyor. Önceki devrimlerde olduğu üzere, bu devrim de işletmeleri değiştirecek, iş modellerini yeniden şekillendirecek ve tüm sektörleri dönüştürecek.

Bernard Marr kitabında farklı ölçekte ve sektörlerde şirketlerin yenilikçi iş çözümleri için yarının teknolojileriden nasıl yararlanabileceklerini açıklıyor. Çok çeşitli trendleri ele alıyor ve şirketlerin bu yeni ve ufuktaki teknolojileri pratikte nasıl kullandıkları hakkında örnekler veriyor.

Şirketinizi geleceğe hazırlar ve yol haritanızı çizerken bu kitap size rehber olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.