Yaratıcılık klasikleri yeniden keşfediyor

Nescafé Dolce Gusto yeni kampanyasında müzisyen will.i.am ile işbirliği yapıyor.

01.09.2016 - 13:43 | MediaCat

Yaratıcılık klasikleri yeniden keşfediyor

Nescafé’nin kahve makinesi Dolce Gusto, müzik ve kahve üretim süreçlerinde benzer biçimlerde vuku bulan yaratıcılığa dikkat çektiği yeni bir reklam kampanyası hazırladı.

Küresel çapta hayat bulan Yaratıcılık Klasikleri Yeniden Yorumluyor kampanyasında Grammy ödüllü will.i.am ile bir araya gelen ve müzisyenin Otis Redding’in Sittin’ On parçasına yorumu ile kahve yapımını eşzamanlı olarak hedef kitlesine izleten markanın gelenekselin ötesine geçen kahve deneyimi taahhüdünü yansıtan filmin yönetmen koltuğunda Diego Contreras ve Salomon Lighthelm oturuyor.

Yeni kampanya hakkında konuşan Nescafé Dolce Gusto Global İş Ünitesi Başkanı Axel Touzet Nescafé Dolce Gusto olarak sınırları zorlamayı ve kalitenin kurallarını yeniden yorumlayarak kahve kategorisindeki rutine meydan okumayı sevdiklerini belirtirken will.i.am da kampanyanın özünde yaratıcılığı incelemeyi hedeflemesi nedeniyle markayla işbirliğini tercih ettiğini söyledi: “Nescafé Dolce Gusto, yüksek kaliteli, harika lezzetler sunan kahve üretmek peşinde; bu da, benim en iyi müziği yapmak konusundaki gayretimle örtüşüyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.