MediaCat

Yandex mobildeki ilk anlaşmasını Avea ile yaptı

Avea, inTouch modelinde zenginleştirilmiş kullanıcı deneyimi için Yandex’le birlikte çalıştı.

Yandex mobildeki ilk anlaşmasını Avea ile yaptı

Kendi markasını taşıyan akıllı telefonunu kullanıcılara sunan Avea, inTouch modelinde zenginleştirilmiş kullanıcı deneyimi için Yandex’le birlikte çalıştı.

Avea’nın kendi markasını taşıyan akıllı cep telefonu Avea inTouch, Yandex.Shell arayüzünü kullanıyor. Android işletim sistemli cihazlar için 3 boyutlu bir arayüz sağlayan Yandex.Shell, Yandex’in Arama, Haberler, Haritalar ve Trafik gibi en sevilen servislerini de beraberinde getiriyor.

Yandex.Shell’in Avea inTouch için hazırlanan sürümünde tüm paneller, widgetler, temalar ve tasarım özel olarak seçildi ve geliştirildi.

Söz konusu anlaşma Avea inTouch kullanıcılarına, cihazlarına birbirine 3 boyutlu olarak bağlı, istedikleri sayıda masaüstü paneli (desktop) kurmalarına, üzerine widget, uygulama ve dosyaları istedikleri gibi yerleştirmelerine olanak tanıyacak. Kullanıcılar, hâlihazırda kurulu olarak gelen Yandex.Haberler, Hava Durumu ve Yandex.Trafik gibi servisler sayesinde, dünyadaki en son gelişmeler, anlık hava ve trafik durumu hakkında bilgiye ulaşabilecekler.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.