Yahşi Batı’lılar Cola Turka içecek

Türkiye’nin kolası Cola Turka, başrollerini Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in paylaştığı çılgın iki Türk’ün Vahşi Batı’daki cesur, mücadeleci, akıl almaz hikayelerinin filmi...

08.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin kolası Cola Turka, başrollerini Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in paylaştığı çılgın iki Türk’ün Vahşi Batı’daki cesur, mücadeleci, akıl almaz hikayelerinin filmi “Yahşi Batı”nın “harbi” kolası olarak belirlendi.

Cola Turka, Yahşi Batı filminin “Harbi” kolası olduğunu İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde verdiği özel bir “Yahşi Batı daveti” ile duyurdu. Bu özel gecede filmin oyuncuları, cemiyet hayatından ünlü isimler ve basın mensupları bir araya geldi.

Yahşi Batı filminin Cola Turka’nın “Çılgın Türk” marka özü ile çok iyi örtüştüğünü belirten Yıldız Holding Süt ve Sütlü Ürünler, İçecekler, Alpella Pazarlama Genel Müdürü Tolga Sezer “Bu birliktelik klasik sponsorluklardan çok farklı bir çizgide. Cola Turka, Yahşi Batı’nın özünde ve hikayenin kalbinde yer alıyor” dedi.

Sezer sözlerini şöyle sürdürdü: “2003 yılında piyasaya çıkan Cola Turka KMG Marka sağlığı araştırmasına göre kısa sürede en çok beğenilen, tercih edilen ve bilinen 2. marka konumuna geldi. Bu noktaya gelmemizde spor sponsorluklarının önemli çok büyük. Bunun yanı sıra, mükemmel bir birliktelik yakaladığımızı düşündüğümüz Yahşi Batı filmi içerisinde de yer aldık. Cola Turka’nın da içinde olduğu İçecek Grubu’muzun misyonu özellikle genç tüketicilerin her türlü ihtiyacını, sunduğu geniş portföyü ile karşılayan Türkiye’nin en hızla büyüyen içecek şirketi olabilmek. Bu doğrultuda genç tüketicilerin ilgi alanına giren spor kadar müzik ve sinema dünyasını da önemsiyoruz.”

Cola Turka’nın evsahibi olduğu gece ile 1 Ocak 2010’da vizyona girecek filmin havasına giren konuklar, müziğiyle, aksiyon ve eğlenceleri ile tam bir “Yahşi Batı” deneyimi yaşadılar.
Geceye filmin yaratıcısı, senaryo yazarı ve başrol oyuncusu Cem Yılmaz, filmin diğer kahramanları ünlü oyuncular Ozan Güven, Demet Evgar, Zafer Algöz, Dilek Çelebi, Ferdi Sancar, Mazlum Çimen,  Süleyman Turan ve Yılmaz Köksal da katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.