Xerox üç boyutla açıkhavada

Xerox üç boyutlu açıkhava kampanyası için havaalanlarını hedefliyor

23.05.2006 - 00:00 | MediaCat

Xerox Londra Heathrow havaalanında büyük bir reklam atağına geçti. Bunun içinde renkli ışıklarla inşa edilen üç boyutlu bir reklam da bulunuyor. Reklam, ‘Xerox rengi. İş için mantıklı’ adlı kampanya dahilinde yer alıyor.
Işıklı ve üç boyutlu reklamın inşa edilmesi 5 gün aldı ve Heathrow Havaalanı’nın Bir, İki ve Üç numaralı terminallerine giren yolcular reklamı görebiliyorlar. Reklamın inşası Kinetic Worldwide tarafından yapıldı.
Xerox Avrupa’da ilk adım olarak 20 Şubat’ta başlamış olan kampanyayı tüm Britanya’ya yaymayı düşünüyor.
Kinetic yetkilileri böyle bir teknolojinin bir Britanya havaalanında ilk kez kullanıldığını ifade ediyorlar ve bunun, Xerox’un hedef kitlesi olan iş kadınlarının ve iş adamlarının dikkatini çekmeyi amaçladığını belirtiyorlar.
Kinetic dünya grubu yöneticisi Jonathan Goldsmith-Whyte, ‘Havaalanları pazarlamacılar ve markalar için giderek daha önemli bir rekabetçi iletişim kanalı haline geliyor. Bu yolla Xerox da multimedya kampanyasında önemli bir bileşene sahip olacak ve kelimenin tam anlamıyla Heathrow havaalanını aydınlatacak’ biçiminde konuştu.
Kampanyayı planlayan MEC Interaction’dan Richard Astley de Heathrow Havaalanı’nın iş kararlarını veren önemli kişilere erişebilmek açsından mükemmel bir platform olduğunu ve Xerox hedef kitlesine dinamik açıkhava görüntüleriyle ulaşabilmek için ideal bir ortam olduğunu belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.