TfL – Viacom Anlaşması

TfL 800 milyon poundluk tünel işi için Viacom’la anlaştı

23.05.2006 - 00:00 | MediaCat

Transport for London şirketi, 800 milyon poundluk Londra yer altı reklamları anlaşmasını tekrar Viacom ile yaptı.
Viacom Outdoor ve JCDecaux arasındaki kıyasıya bir rekabetten sonra TfL anlaşmayı Viacom ile yapmayı tercih etti. Sekiz yıllık anlaşmanın kendi türü içinde en yüksek meblağlı anlaşma olduğu tahmin ediliyor.
Anlaşma kapsamında 33000 durak alanı ve 80000’den fazla ilan alanı, platform alanları, istasyon – koridor posterleri ve asansörlerin ve trenlerin etrafındaki panellerde reklamlar yer alacak.
TfL reklamcıları hareketli imajlar kullanmak konusunda teşvik etmek için portföyüne daha çok dijital platform katarak genişletmek istiyor. Bunun anlamı ise tüp geçitlerde büyük poster alanlarında dijital imajları gösteren cross-track projeksiyonun (XTP) yeniden canlanması anlamına gerekiyor. XTP teknik sorunlardan dolayı 2002 yılında bundan vazgeçmek durumunda kalmıştı.
Viacom Outdoor şimdiden Tottenham Court Road istasonuna dijital asansör paneller yerleştirdi ve burada hareketli imajlar kullanılmaya başlandı.
Bu iş için Viacom Outdoor ile Primesight, Clear Channel, İspanyol ajans Cemusa, ve Maiden Outdoor arasında büyük bir rekabet yaşandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.