Wyndham’dan 100 milyon dolarlık ‘yabanıl’ kampanya

Wyndham Otelleri'nin kampanyasında baş rolü bir Game of Thrones yıldızı oynuyor.

12.05.2015 - 17:26 | MediaCat

Wyndham'dan 100 milyon dolarlık 'yabanıl' kampanya

Wyndham Hotel Group, yeni sadakat programı Wyndham Rewards‘u tüm dünyada 100 milyon dolarlık bir entegre pazarlama kampanyası ile tanıtıyor.

Kampanyada, People Ideas & Culture Grup Şirketi CY&N by PI&C ortaklığıyla hazırlanan, Game of Thrones yıldızı Kristofer Hivju‘nun rol aldığı eğlenceli televizyon ve radyo spotlarının yanı sıra, dijital projeler ve dünya çapında 7 bin 500’den fazla otelde bulunan basılı malzemeler yer alıyor. Wyndham Rewards kampanyayı kutlamak için, üyelerin her bir geçerli konaklamalarında 3 bin puan kazanabileceği bir yaz promosyonu başlatıyor. Promosyon, 7 Eylül’e kadar geçerli olacak.

Karşınızda “The Wyndham Rewards Wyzard”

Hivju tarafından canlandırılan “Wyndham Rewards Büyücüsü”, kendi sembolü mavi dumanların içinde sihirli bir şekilde ortaya çıkarak üyelere seyahatleri boyunca ödüller dağıtan, insana güç katan ve iyimserlik aşılayan bir karakter. Büyücü, yaratıcı sunumlar aracılığıyla bu yeni programın basitliğini ve kolaylığını ete kemiğe büründürüyor ve kampanyanın temelinde yatan sloganı vurguluyor: “Sen bunu hak ettin!” (You’ve earned this!).

Tüm dünyada sunulmakla beraber ABD ve Kanada’ya odaklanacak olan kampanya bünyesinde, ABC Family ve TBS gibi kablolu yayın ağlarındaki çok sayıda televizyon spotlarının yanı sıra dijital video, radyo ve sosyal medya içeriklerine yatırımlar da yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.