MediaCat

Wunderman Thompson Türkiye’ye yeni ECD

Ajansın yönetici kreatif direktörlüğünü üstlenecek isim belli oldu.

Wunderman Thompson Türkiye’ye yeni ECD

2019’dan beri Wunderman Thompson Türkiye bünyesinde kreatif direktör olarak görev alan Ümit Taşlı, ajansın yönetici kreatif direktörlüğüne atandı.

2022 hedeflerini “füzyon mutfak” olarak tanımlayan Ümit Taşlı, “Nedir bu WT’nin yeni mutfak anlayışı diye sorarsanız; data, CRM, dijital, UX/UI, ATL gibi tüm malzemelere sahip olduğumuz, yeni ve yine çok lezzetli yemekler yaratacağımız çalışma alanımız diyebilirim. Çok yetenekli şeflerimiz ise en büyük zenginliğimiz. Bu kadar çeşitli ve taze malzemeyle, usta şeflerimizin de harika fikirleriyle 2022’nin menüsü için hazır olun” açıklamasında bulundu.

2008 yılında Manajans J. Walter Thompson’da stajyer olarak başladığı iş hayatına Ajans Ultra’da sanat yönetmeni olarak devam eden Ümit Taşlı sırasıyla DDB&Co., TBWA/İstanbul, Team Red ve Manajans J. Walter Thompson’da kreatif grup lideri pozisyonunda başarılı işlere imza attı. 2019 yılında Manajans J. Walter Thompson Kreatif Direktörü olarak görev almaya başlayan Taşlı, Manajans J. Walter Thompson ve Wunderman birleşmesi sonrasında da görevine devam etmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.