World Finance, Türkiye’nin en iyi bankasını seçti

Yapı Kredi, World Finance tarafından gerçekleştirilen ‘2011 Yılı Bankacılıkta Mükemmelik Ödülleri’ değerlendirmesinde, “Türkiye'nin En İyi Bankası” seçildi.

28.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Yapı Kredi, World Finance tarafından gerçekleştirilen ‘2011 Yılı Bankacılıkta Mükemmelik Ödülleri’ değerlendirmesinde, “Türkiye’nin En İyi Bankası” seçildi.

World Finance’in üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı okuyucuların oylarıyla seçilen Yapı Kredi "rekabet ve sektör liderliği", “müşteri ilişkileri optimizasyonu", "inovasyon kültürü ve esnekliği", "coğrafi yaygınlığı",  gelişime açık olma", "ürün çeşitliliği" ve "sonuç veren stratejiler” gibi kriterlere göre değerlendirildi.

Ödülle ilgili açıklama yapan Yapı Kredi Murahhas Azası ve Genel Müdürü Faik Açıkalın, "Bankacılıkta attığımız sağlam adımların, dünya çapında farkındalık yaratarak ödüllendirilmesi, hem Yapı Kredi hem de Türk bankacılık sektörü adına son derece mutluluk verici. Bankacılık sektöründe birçok ilke imza atan Yapı Kredi olarak, müşteri odaklı yaklaşımımız, inovasyona ve kaliteye yönelik çalışmalarımız takdir gören bir kurum olmamızı sağlıyor. Uluslararası finans çevrelerince kanıtlanan başarımızın gerçek mimarının müşterilerimiz ve çalışanlarımız olduğunu belirtmeliyiz. Yapı Kredi, her zaman olduğu gibi, daha iyisi için çalışmayı hedefleyen hizmet anlayışından ve sürdürülebilir büyüme stratejisinden taviz vermeyecek” dedi.

Yapı Kredi, 2008’de World Finance tarafından “Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Bankası”, 2010’da Türkiye’nin En İyi Bankası”, Yapı Kredi Özel Bankacılık ise "Türkiye’de En İyi Özel Bankacılık Hizmeti"  veren kurum seçilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.