WOM Günlüğüm yayında

"Arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım bir şeyden asla pişman olmam. İyi bildiğim bir şeyi tavsiye etmekten de geri durmam!" sloganıyla yola çıkan çiçeği burnunda...

23.11.2009 - 00:00 | MediaCat

"Arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım bir şeyden asla pişman olmam. İyi bildiğim bir şeyi tavsiye etmekten de geri durmam!" sloganıyla yola çıkan çiçeği burnunda WOM günlüğü sitesi, womgunlugum.com yayın hayatına başladı.

Günlüğü ziyaret edip, tavsiyeleri oylayabilir, beğendiklerinizi facebook’ta, twitter’da tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz tavisyelere yorum yazıp, sormak istediklerinizi doğrudan tavsiyenin yazarına iletebilirsiniz. www.womgunlugum.com da yazar olmak için tek yapmanız gereken 1 adet görsel ile birlikte yazınızı womgunlugum@gmail.com adresine göndermek.

Bu günlüğün yazarları arasında yılbaşına kadar en çok yazı gönderen, yazılarına en çok yorum alanları ödül olarak birer mp3 player bekliyor.

Önemli Not:
*yazarlar site yöneticisi tarafından seçilip yazar olmak üzere davet edilirler
*yazar olabilmek için gmail uzantılı bir e-posta hesabına sahip olmak gerekir.

www.womgunlugum.com bir FikriMühim projesidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.