Willard’a yeni müşteri

Türkiye İletişim Faaliyetlerini Willard Halkla İlişkiler ile çalışacak olan

18.02.2008 - 15:14 | MediaCat

Veri saklama ve bilgisayar aksesuarları ürün gamında Avrupa’nın Optik Medya Lideri Verbatim, Türkiye İletişim Faaliyetlerini Willard Halkla İlişkiler ile çalışacak.

Ürün geliştirme ve veri depolama pazarını şekillendiren Verbatim, sayısız uluslararası karşılaştırmalı “Ürün Testleri”nde aldığı ödüller ile yüksek ürün kalitesini belgelemiştir.
Willard Halkla İlişkiler, müşteri portföyüne katılan Verbatim’in yanı sıra, halen; Anadolu Efes’in Miller, Beck’s, Foster’s, Gusta, Mariachi ve Marmara markaları, Makarna sektör lideri Barilla – Filiz Gıda, Bebek Otel, Management Centre Türkiye – Eventus/Pazarlama Zirvesi ve İnsan Kaynakları Zirveleri’ne İletişim Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Willard Halkla İlişkiler; Carlo Bernardini Fine Events & Catering, Fujitsu PalmSecure/E-B Group, InterConsult, Novartis, İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği, Karamancı Holding ve MSN için gerçekleştirdiği medya eğitimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi gibi proje bazlı çalışmalarının yanı sıra, Türk Eğitim Derneği (TED) ve Türkiye Meme Vakfı’nın (MEVA) iletişim faaliyetlerine de gönüllü destek vermekte.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.