Western Union globalliğinizi ölçüyor!

Western Union, 160. yıl dönümüne dikkat çekmek için özel bir network uygulaması başlattı.

29.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Western Union, 160. yıl dönümüne dikkat çekmek için özel bir network uygulaması başlattı.

Para gönderme-alma şirketi Western Union, 160. yıl dönümünde internet üzerinde “Your World” isimli bir uygulama başlattı.

Western Union’ın 160. yıl kutlamaları çerçevesinde hazırladığı uygulama Facebook üzerinde en fazla ülkede arkadaşı olan kişileri tespit ediyor. Ne kadar çok bağlantısı olduğunu öğrenmek isteyenler, www.westernunionworld.com/yourworld uygulamasıyla bunu kolayca yapabiliyor.

Western Union Başkanı ve CEO’su Hikmet Ersek, “160. yıl dönümümüzü en iyi nasıl kutlayacağımızı düşünürken “Your World” projesi oluştu. Dünyanın dört bir yanından birçok kişi bizi 160 yıldır hayatlarının bir parçası olarak kabul ediyor. Bundan inanılmaz gurur duyuyoruz. Mobil telefonlarda, sabit hatlarda, veya 400 binden fazla acenta noktamızla dünya nüfusunun yaklaşık altıda birinin hayatlarına dokunuyoruz. Bu da bize benzersiz bir bakış açısı veriyor. Biz de kişilere dünyadaki kendi ağlarını kuş bakışı görme imkanını tanımak istedik. “Your World” hem birbirimizle ne derece iletişimde olduğumuzu göstermenin eğlenceli bir yolu hem de çoğumuzu diğer dünya vatandaşlarına el uzatmaya teşvik edecek bir platform” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.