Şölen Çikolata PR ajansını seçti

Lobby Halkla İlişkiler Şölen Çikolata’ya iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

29.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Lobby Halkla İlişkiler Şölen Çikolata’ya iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. Şölen Çikolata, Lobby Halkla İlişkiler’den kurumsal iletişim, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet alacak.

1989 yılında Gaziantep’te kurulan ve son 10 yılın en çok büyüyen şirketleri arasında yer alan Şölen Çikolata; çikolata, çikolata kaplamalı ürünler, bisküvi, gofret, sakız, şeker, kraker ve kek üretiyor.

Candy Industry Dergisi’nin hazırladığı ‘Küresel Top 100 Listesi’nde 57’nci sıraya yükselen Şölen Çikolata dünya ligindeki prestijli şirketler arasında yer alıyor.

İletişim danışmanlığı sektöründe 1992 yılından bu yana faaliyet gösteren Lobby PR medya iletişiminde Şölen Çikolata dışında; Anadolu Sigorta, Arçelik, Audi, Avon, Aygaz, CMS, Coface Türkiye, Doğuş Holding, Doğuş Gayrimenkul, Doğuş Otomotiv, Efes Pilsen, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Koç Holding, Koçtaş, Koç Üniversitesi, Mercer, Migros Türk T.A.Ş, Nike Türkiye, Porsche, Ramsey, SEAT, Şişecam, TÜVTURK, Urak, Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç; etkinlik alanında Türkiye İş Bankası ve lobi faaliyetlerinde ise Eczacıbaşı, Kanyon ve Türkiye İş Bankası’na danışmanlık veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.