VW’nin “Baba” Modeline Brad Holland Yorumu

Doğuş Otomotiv-VW Binek Araç’ın ülkemizde Volkswagen ailesinin en “baba”sı olarak tanıttığı Passat Variant...

13.06.2008 - 17:44 | MediaCat

Doğuş Otomotiv-VW Binek Araç’ın ülkemizde Volkswagen ailesinin en “baba”sı olarak tanıttığı Passat Variant modelinin yeni ilanları, A.B.D.’nin en önemli illüstrasyon sanatçılarından biri olan ve 2006 yılında ülkemizde Aydın Doğan Karikatür Yarışması’nda jüri başkanlığı da yapan Brad Holland tarafından tasarlandı. “Baba” vurgusunu yansıtan ve Brad Holland imzası taşıyan 3 ayrı illüstrasyon çalışmasını içeren özel ilan çalışmalarında VW Passat Variant model ailesinin özellikleri vurgulanıyor.

Volkswagen Binek Araç’ın ülkemizde VW ailesinin en “baba”sı olarak tanıttığı VW Passat Variant modeli için hazırlanan yeni ilan çalışmalarında, dünyaca ünlü illüstrasyon sanatçılarından biri olan Brad Holland imzalı 3 ayrı çalışmaya yer verildi. Üstün güvenlik, konfor ve donanım özellikleriyle, ailelere yönelik yapısıyla ön plana çıkan VW Passat Variant’ı “baba”ların ailelerine bağlılığıyla bağdaştıran yeni ilanların görselleri, Brad Holland tarafından sadece Doğuş Otomotiv-VW Binek Araç için Türkiye’de kullanılmak kaydıyla tasarlandı.

2006 yılında Aydın Doğan Karikatür Yarışması’nda jüri başkanlığı da yapan ve A.B.D.’li sanat eleştirmenleri tarafından “Amerika’nın en önemli illüstratörü” olarak nitelendirilen 1943 doğumlu Holland özellikle 1970’li yıllarda basın dünyasının önemli isimlerinden biri olarak anılmaya başlandı. Zaman içinde The New York Times, Vanity Fair, Time, The New Yorker, Rolling Stone, The Wall Street Journal, Esquire ve The Atlantic Monthly gibi çok önemli yayın organlarında çalışmarına sıkça yer verilen sanatçı aynı zamanda Ray Charles, Billy Joel ve Stevie Ray Vaughan gibi önemli müzisyenler için de albüm kapakları tasarladı. Brad Holland’ın üç farklı çalışmada “baba” vurgusuyla bağdaştırdığı VW Passat Variant modeli, 50 bin 570 YTL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla satışa sunulurken; üçü benzinli ve ikisi dizel olmak üzere toplam beş motor ve Tiptronic ile DSG şanzıman seçenekleriyle tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.