Yeni Rakı’nın özel bardak koleksiyonu keyif katacak

Futbolun heyecanıyla Yeni Rakı içmenin keyfi, aynı karede buluşuyor. Türkiye’nin en sevilen rakısı...

13.06.2008 - 14:52 | MediaCat

Yeni Rakı’nın özel bardak koleksiyonu futbolseverlerin keyfine keyif katacak.

Futbolun heyecanıyla Yeni Rakı içmenin keyfi, aynı karede buluşuyor. Türkiye’nin en sevilen rakısı Yeni Rakı, rakı severlere futbol keyfini doruklara çıkaracak bir sürpriz hazırladı… Futbol coşkusunun yaşandığı masaların değişmezi olan Yeni Rakı, rakı keyfini katlayacak yeni ‘futbol toplu bardak koleksiyonu’yla Avrupa Kupası maçlarına eşlik edecek…

Futbol heyecanını kim sevmez? Hele bu, ülkemizin de top koşturduğu bir şampiyona ise heyecan doruğa çıkar, gönüller coşar… Sevinci ve coşkuyu tamamlayan en güzel içki Yeni Rakı, kitlelerin bu heyecanına yepyeni fikirler ve sürprizlerle ortak oluyor… Avrupa Kupası maçlarına özel, yepyeni bir koleksiyonla futbolseverlerin rakı keyfini katlıyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen rakısı Yeni Rakı, futbol gecelerine renk katmak üzere kolları sıvadı ve rakı içimini bir törene dönüştürecek özel bir bardak koleksiyonu hazırladı. Yeni Rakı 70 cl. ile hediye olarak verilecek olan bu bardaklar, futbolun en güzel eşlikçisi olan Yeni Rakı’nın içimine zevk katacak, futbolseverlerin heyecanına ortak olacak.

Yeni Rakı ayrıca, futbol heyecanını evinde değil de arkadaşlarıyla değişik bir mekanda ve harika mezeler eşliğinde yaşamak isteyenleri de düşündü ve onlara da özel pek çok farklı mekanda indirimli, Yeni Rakılı harika mönüler hazırladı. Yeni Rakı, rakı keyfini bir ritüele dönüştüren özel koleksiyonlarına devam edecek…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.