Volvo Türk’e yeni Genel Müdür

Volvo Otomotiv Türk'e Genel Müdür olarak Ulf Magnusson atandı.Magnusson, Volvo Kamyon'un...

18.06.2008 - 11:39 | MediaCat

Volvo Otomotiv Türk’e Genel Müdür olarak Ulf Magnusson atandı.Magnusson, Volvo Kamyon’un genel müdürlüğünü de yapacak.

Kariyerine yirmi iki yıl önce Volvo bünyesinde başlayan Magnusson, yenilikçi yaklaşımıyla birçok ülkede başarılı projelere imza attı.

1986 yılında Göteborg Chalmers Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Ulf Magnusson, kariyerine Volvo İş Makinesi’nde ürün mühendisi olarak başladı. 1988 yılında Volvo Avustralya’ya proje mühendisi olarak atandı. 1990 ve 1995 yılları arasında Volvo İş Makineleri bölümünün “Satış Sonrası Müdürü” olarak İsveç’te görev aldı.

1995 yılı sonrasında Volvo Kamyon adına sırasıyla Rusya, Macaristan, Polonya ve İsveç’te üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Macaristan ve Rusya’da Volvo Kamyon iştiraklerinin kurulma operasyonlarını yürüttü. Magnusson, Rusya’da yirmi adet Volvo Kamyon yetkili servisinin ve Macaristan’da ilk Volvo sermayeli Volvo Kamyon merkezinin kurulmasına öncülük etti. Görevde bulunduğu bölgelerde yenilikçi projeleri ile hep ön planda oldu.

1961 doğumlu olan Ulf Magnusson, evli ve iki çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.