Vodafone’un desteklediği Düşler Akademisi’ne ödül

Avrupa’da 2005 yılından bu yana gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliği...

20.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından gerçekleştirilen “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliğinde Türkiye’nin önde gelen şirketleri bir araya gelerek kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki projelerini sergilediler. Etkinlikte Türkiye Vodafone Vakfı’nın UNDP ve AYDER ile yürüttüğü “Düşler Akademisi” Projesi “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk”  çözümü seçildi.

Avrupa’da 2005 yılından bu yana gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliği Türkiye’de ikinci kez Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Kadir Has Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirildi.

Farklı sektörlerden şirketleri bir araya getirerek kurumsal sosyal sorumluluk alanında geliştirdikleri projelerini sergilemeleri, bu alandaki bilgi ve deneyimlerini diğer şirketlerle paylaşmaları için etkili bir platform sunan “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliği, aynı zamanda sosyal sorumluluk konusunda toplumsal bilinç yaratarak gelecek için hedefler oluşturulmasına da katkı sağlıyor. 60 farklı sosyal sorumluluk projesinin ön değerlendirmeye tabi tutulduğu etkinlikte, ön değerlendirmeyi geçen 15 proje oylamaya katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.