Vodafone’dan iPhone kullanıcılarına kampanya

Vodafone, Gloria Jeans ile yeni bir kampanya başlatıyor. "Etrafımda Ne Var?" uygulamasını kullanan...

29.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, Gloria Jeans ile yeni bir kampanya başlatıyor. "Etrafımda Ne Var?" uygulamasını kullanan Vodafone iPhone kullanıcılarının Gloria Jeans mağazalarında içtikleri Orta Boy Filtre Kahveyi Vodafone hediye edecek.

15 Kasım 2010 Pazartesi günü başlayan bu kampanyadan yararlanmak isteyen iPhone kullanıcılarının, "Etrafımda Ne Var?" uygulamasını kullanmaları gerekiyor. Bunu yapan kullanıcılar kendilerine iletilen kodu Gloria Jeans yetkilisine gösterdiklerinde filtre kahvelerini Vodafone’dan hediye olarak alabilecekler. Kampanya kapsamında bir abone günde en fazla 2 hediye filtre kahve kazanabiliyor.

Etrafınızda ne olduğunu merak ediyorsanız yanıt Vodafone’da!
Lokasyon bazlı "Etrafımda Ne Var?" uygulaması kullanıcılara önemli avantajlar sağlıyor. Bu hizmet sayesinde en yakın ATM’yi, restoranı ya da eczaneyi bulmak mümkün oluyor.  "Etrafımda Ne Var?" servisi sayesinde bulunulan yere en yakın hizmet noktaları kolayca öğreniliyor.

Bu hizmet kapsamında eczane, otopark, taksi, hastane, cami, ATM, benzin, durak, eğlence, alışveriş, gezi, metro, yemek, sağlık, kısacası aranılan her şeyin bilgisine ulaşmak mümkün.
Örneğin en yakın eczane aranıyorsa, hemen ECZANE yazıp 7777’ye mesaj atmak yeterli oluyor. En yakın eczanelerin bilgileri derhal cep telefonuna geliyor. SMS içerisinde yer alan linki tıklayarak aradığınız yeri harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.