Phonsai, Intel AppUp mağazasıyla dünyaya açılıyor

Bircom’un yenilikçi mobil uygulama geliştirme platformu Phonsai, Intel’in AppUp uygulama mağazasına...

29.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Bircom’un yenilikçi mobil uygulama geliştirme platformu Phonsai, Intel’in AppUp uygulama mağazasına kabul edilen 4’üncü Türk yazılımı oldu. Intel AppUp üzerinden dünya çapında binlerce şirket kendi mobil uygulamalarını Phonsai ile geliştirecek ve böylece Phonsai ile geliştirilen uygulamalar milyonlarca cep telefonu kullanıcısı tarafından kullanılıyor olacak.

Bu da Phonsai’nin kısa bir zaman içinde, Intel AppUp üzerinden dünya çapında binlerce şirket tarafından, kendi mobil uygulamalarını geliştirmeleri amacıyla kullanılacağı anlamına geliyor. Phonsai ile geliştirilmiş uygulamalar da böylece milyonlarca kişinin cep telefonuna girmiş olacak. 2010 yılında düzenlenen Bilişim Zirvesi ve CEBIT EuroAsia organizasyonlarında mobil uygulama sponsorluğunu da üstlenen Phonsai ile gerçekleştirilen uygulamalar halihazırda 350.000 kişinin cep telefonuna yüklenmiş durumda.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.