Vodafone’a çifte ödül

Vodafone, "İstanbul Call Center Awards 2008"de aday olduğu iki kategoride ödüle değer görüldü...

22.09.2008 - 11:18 | MediaCat

Vodafone, “İstanbul Call Center Awards 2008″de aday olduğu iki kategoride ödüle değer görüldü. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Vodafone’nun ilk defa katıldığı yarışmanın “Yılın En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” kategorisinde Vodafone çalışanı Tülay Seçgin kişiliği, performans gelişimi ve başarılarıyla birincilik sevincini yaşarken, Vodafone Çağrı Merkezi de “En Övgüye Değer Performans Gelişimi” ödülünü aldı.

İMİ Eğitim Yönetim ve Organizasyon tarafından düzenlenen “İstanbul Call Center Awards 2008” ödülleri, 17 Eylül Çarşamba akşamı İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sunan kuruluşların başvurduğu yarışmada toplam 15 kategoride ödül verildi. Ödüllerin sahipleri, Türkiye çağrı merkezi sektöründen 23 kişinin oluşturduğu bir değerlendirme kurulu tarafından belirlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.