Ipsos KMG Akademi’nin 3. yıl programı Eylül’de başlıyor

Ipsos KMG çalışanlarına yönelik Ipsos KMG Akademi'nin 3. yıl programı Eylül'de başlıyor...

22.09.2008 - 11:27 | MediaCat

Ipsos KMG çalışanlarına yönelik Ipsos KMG Akademi’nin 3. yıl programı Eylül’de başlıyor. Akademi bünyesinde Ipsos KMG çalışanlarına Doç. Fatoş Karahasan, Prof. Hurşit Güneş, Sedef Kabaş, Esra Mungan gibi alanlarında otorite olan uzmanlar ders veriyor.

Araştırma hizmet kalitesinin ve sektör itibarının yüksek nitelikli uzmanlarla yükseleceğine inanan Ipsos KMG, çalışanlarına yönelik olarak başlattığı Ipsos KMG Akademis’inin 3.yıl programını Eylül ayında başlatıyor. Akademi bünyesinde Ipsos KMG çalışanlarına Doç. Fatoş Karahasan, Prof. Hurşit Güneş, Sedef Kabaş, Esra Mungan gibi alanlarında otorite olan uzmanlar ders veriyor. Programda ayrıca Vural Çakır “İş Hayatının 21 Gizli Kuralı” üzerine bir konferans veriyor.

Ipsos KMG Akademisi hakkında görüş bildiren Ipsos İnsan Kaynakları Direktörü Gülnur Akgül;
“Ipsos KMG’de araştırma eğitimine büyük önem veriyoruz. Ipsos KMG Akademi bu alanda bir araştırma şirketinde uygulanan ilk kapsamlı eğitim ve öncülük programımızın bir parçası. Ayrıca, küresel olarak başlattığımız Ipsos e-campus uygulamasına da Türkiye’den çalışanlarımızla birlikte 47 müşterilerimizin de katılmış olması sektörel itibarımızın da arttığının bir göstergesi” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.