Kırmızı Işık’a bir ödül de GSMA’den

Vodafone Kırmızı Işık 21. Global Mobil Ödülleri’nden başarıyla döndü.

24.02.2016 - 10:54 | MediaCat

Kırmızı Işık'a bir ödül de GSMA'den

Vodafone Türkiye’nin kadına yönelik şiddetin önüne geçmek amacıyla Mart 2014’te kullanıma sunduğu ve geçen yılı aralarında Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali Grand Prix’si ve Grand CLIO ödülünün de olduğu pek çok ulusal ve uluslararası başarıyla tamamlayan Kırmızı Işık uygulamasına bir ödül de Dünya GSM Birliği’nden (GSMA) geldi.

Mart 2014’ten bu yana yaklaşık 300 bin kez indirilen uygulamanın “Gelişmekte Olan Ülkelerde Kadınlara Yönelik En İyi Mobil Servis” ödülünü kazandığı 21. Global Mobil Ödülleri’ndeki başarısının ardından Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt ödülü ve uygulamanın felsefesini değerlendirdi:

Vodafone Gökhan ÖğütVodafone Türkiye olarak, dijital dönüşüm vizyonumuz doğrultusunda ticari ve teknoloji yatırımlarımız kadar sosyal yatırımlarımızı da önemsiyoruz.

Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz Vodafone Kırmızı Işık projemizle GSM sektöründe dünyanın en iyilerini ödüllendiren Global Mobil Ödülleri’nde Gelişmekte Olan Ülkelerde Kadınlara Yönelik En İyi Mobil Servis ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz.

Güçlü bir toplum için kadınlara fırsat eşitliği sağlayarak, toplumsal ve ekonomik hayata eşit katılımlarını desteklemek üzere yatırımlarımızı sürdürürken, mobil teknolojilerinin gücünü kullanarak hayata geçirdiğimiz Kırmızı Işık uygulaması sayesinde şiddete maruz kalan kadınlara tek dokunuşla destek eli uzatıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, mobil gücümüzle toplumsal gelişime katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.