Vodafone, iPhone 4 için ön kayıt almaya başladı

Vodafone Türkiye, en ince, en gelişmiş ve şimdiye kadar dünyada üretilmiş en yüksek çözünürlüğe sahip cep telefonu...

06.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone Türkiye, en ince, en gelişmiş ve şimdiye kadar dünyada üretilmiş en yüksek çözünürlüğe sahip cep telefonu olan iPhone 4 için ön kayıt almaya başladı.

iPhone  4,  Türkiye’nin  tek uluslararası operatörü Vodafone’un ayrıcalıklı hizmetleriyle çok  yakında  Vodafone  Cep  Merkezleri’nde olacak. Vodafone Türkiye,  teknoloji severlerin merakla beklediği iPhone 4 için ön kayıt almaya başladı.  3 Eylül’de başlayan ön kayıt başvurularında iPhone meraklılarını çok özel sürprizler bekliyor. iPhone 4’e Vodafone farkıyla sahip olmak ve kampanyalar hakkında öncelikli olarak bilgilendirilmek isteyenler, ön kayıtlarını Vodafone Türkiye internet sitesi  www.vodafone.com.tr  ana sayfasında yer alan başvuru formunu doldurarak kolayca yapabilecekler.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt, "Teknoloji meraklıları uzun zamandan bu yana iPhone 4’ün Türkiye’ye gelmesini bekliyorlar. Biz de bugünlerde iPhone 4’ü Türkiye’nin tek uluslararası operatörü Vodafone’un ayrıcalıklı hizmetleriyle tüketicilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. iPhone 4 kullanıcıları için çok özel sürprizler, tarife ve hizmet paketleri hazırlıyoruz. Amacımız iPhone severlere en üst düzeyde, benzersiz ve tasasız bir kullanım deneyimi sunmak” dedi.