PromoQube ekibinden bir ilk daha

Twitter platformunu kullanarak kampanyalar düzenleyip, en kısa sürede en yüksek katılım...

06.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Twitter platformunu kullanarak kampanyalar düzenleyip, en kısa sürede en yüksek katılım ve farkındalık oranlarına ulaşılmasına imkan veren winneRTweet ile; markalar kendilerine özel hazırlanan görsel ve söylemler ile gerçek anlamda kanatlanıyor.

winneRTweet; markalara söylemek ya da göstermek istedikleri hizmetlerini en hızlı şekilde mikrobloglar platformlarında duyurabilme şansının yanında, twitter hesaplarına olabilecek en hızlı şekilde yeni takipçi kazandırma fırsatını da veriyor. Üstelik gelişmiş raporlama sistemi sayesinde, sonuçları anında görebiliyor ve belirleyebiliyorsunuz.

winneRTweet platformu açılışını kendisine yakışacak büyük bir organizasyonla; U2 360 İstanbul Konseri ile yaptı. Çeşitli hediyelerin verildiği kampanya http://u2istanbulda.winnertweet.com adresinde başladı ve ilk haftada içerisinde twitter.com/u2istanbulda twitter hesabına 1000 yeni takipçi sağlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.