Vodafone, iletişimde engelleri yıkıyor

Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı İdil Dorsan, Vodafone’un iletişimin önündeki tüm...

02.12.2008 - 16:33 | MediaCat

Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı İdil Dorsan, Vodafone’un iletişimin önündeki tüm engelleri kaldırdığını belirterek, “Engelli vatandaşlarımızın da her zaman yanında yer alarak iletişime erişimleri için çeşitli hizmet ve ürünler sunuyoruz. İletişimin önündeki engelleri yıkmayı kurumsal sorumluluk misyonu edinmiş bir şirket olarak tüm engelli vatandaşlarımızın Engelliler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı İdil Dorsan, Vodafone’un engelli bireylere yönelik dünyadaki tecrübelerini Türkiye’ye de aktardığını kaydetti. Dorsan, “İletişimin önündeki tüm engelleri kaldırmak, Vodafone’un ana temalarından birini oluşturuyor. Vodafone dünyanın pek çok ülkesinde görme, işitme engelli, yaşlı veya Alzheimer hastası insanların cep telefonuyla iletişim kurabilmeleri için çeşitli ürünler sunuyor. Ülkemizde de CepÖzel tarifemizle bedensel ve işitme engelli vatandaşlarımıza sunduğumuz avantajlı fiyatlarla, iletişime erişimlerinde önlerindeki engelleri kaldırmaya çalışıyoruz” dedi.

Vodafone CepÖzel-Gazi/Şehit Yakını/Engelli tarifesiyle aboneler, aylık KDV ve ÖİV dahil yalnızca 2,4 YTL sabit ücret ödeyerek yakınlarıyla birlikte dakikası 6 YKr, Vodafone’lular, diğer operatörler ve sabit hatlarla da yalnızca 30 YKr’den konuşuyorlar. SMS bedeli ise 11,5 YKr olarak ücretlendiriliyor (KDV ve ÖİV dahil).

Cep Özel-İşitme Engelliler Paketi kullanıcısı Vodafone aboneleri ise 9,9 YTL sabit ücretle grupiçi dakikası 6 YKr, Vodafone’lular, diğer operatörler ve sabit hatlarla da yalnızca 30 YKr’den konuşuyorlar. Bedava 300 SMS’den sonra SMS bedeli ise 11,5 YKr olarak ücretlendiriliyor (KDV ve ÖİV dahil).

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.