Visifirm, markanın yeni yüzünü seçti

MT Sağlık Grubu tarafından Türk tüketicisinin beğenisine sunulan ve cildine özen gösteren bayanların tercihi olan Visifirm’ün ana sponsorluğunda...

28.03.2008 - 17:35 | MediaCat

MT Sağlık Grubu tarafından Türk tüketicisinin beğenisine sunulan ve cildine özen gösteren bayanların tercihi olan Visifirm’ün ana sponsorluğunda, 27 Mart tarihinde gerçekleşen Kanal 1 Miss Turkey Yarışması’nda markanın yeni yüzü 20 finalist arasından seçildi.

Jüri üyelerinin arasında dünya basınının ilgi odağı olan Paris Hilton’unda bulunduğu yarışmada, Visifirm Güzeli yarışmaya İstanbul’dan katılan 24 yaşındaki Duygu Gök oldu.28 Mart tarihinde düzenlenen basın toplantısında ödülünü MT Sağlık Grubu adına Yüksel Evsen’in elinden alan Gök, 1 yıl boyunca markanın yüzü olmaya hak kazandı.

Yüksel Evsen düzenlenen basın toplantısında “ Kanal 1 ile bu projeyi gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Bu yarışmada güzelliğin Visifirm’ülünü bulduk” dedi. 1 haftalık ABD Florida tatili kazanan Visifirm Güzeli bu seyahati sırasında, Visifirm’ün ABD’de deki Hydron Labaratuarı’nı da gezecek.


Detaylı Bilgi İçin:

İletişim Atölyesi

Zübeyde Turgut
Tel : 0216 372 60 30 – 0 533 953 78 57

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.