VİKO’dan 30. yıla özel reklam filmi

VİKO’nun 30. yıla özel çektiği yeni reklam filmi televizyon kanallarında izleyicilerle buluşuyor...

22.12.2010 - 00:00 | MediaCat

VİKO’nun 30. yıla özel çektiği yeni reklam filmi televizyon kanallarında izleyicilerle buluşuyor. Dört ayrı mekânda gerçekleştirilen VİKO 30. yıl reklam filmi çekimleri 3 günlük yoğun bir tempoda ve Ezel Akay’ın yönetiminde gerçekleşti.

Filmin ana unsurunu da oluşturan görsel efektler, üç boyutlu animasyonlarla zenginleştirilirken, kullanılan tüm görsel efektlerin çalışmaları 15 günde tamamlandı. Filmin çekiminde 35 mm kamera kullanıldı. Ayrıca dış mekan karelerinde gerçekliği ve etkileyiciliği yakalayabilmek için 2 günlük helikopter çekimleri gerçekleştirildi.

VİKO’nun 30 yıldır, aydınlık için, parmak uçlarımızdan hayatın içine uzanan imajı üzerine yoğunlaşan film içinde 11 yüz ve 6 el kastı yer alıyor. Titiz bir çalışmanın sonucunda seçilen oyuncular, filmin görsel etkisini güçlendiren önemli unsurlar arasında ilk sırada bulunuyor.Sıcak bir hava oluşturabilmek ve bunu izleyiciye hissettirebilmek için yapılan kostüm ve sanat desteği ve yakalanan bu atmosferde Ezel Akay’ın başarılı yönetimi VİKO 30. YIL reklam filminin her karesinde parlak bir şekilde kendini gösteriyor. Filmin diğer önemli kahramanları olan VİKO anahtarların çekimleri ise ekip tarafından detaylandırılarak özel olarak yapıldı.

Filmin ana noktalarında ön plana çıkan animasyon efektleri ve post prodüksiyon 15 günlük bir çalışma neticesinde tamamlanırken, ön prodüksiyon çalışması 10 günde bitirildi. Filmin görsel vurgusunu güçlendiren tema müziği ise Brahms’ın Macar Dansı. Ana hikâyeye eşlik eden müzik yurtdışında özel olarak seslendirildi.

Künye

Reklam Ajansı: C4Safari
Yapım evi: Paradoks Yapım Film A.Ş.
Yönetmen: Ezel Akay
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış
Yapımcı: Hamit Keleş
Yapım Koordinatörü: Önder Öngüç

Reklam filmini izlemek için tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.