MediaCat

İlhan Mansız reklam yıldızı oldu

Eski milli futbolcu, Almanya’daki D3 Mobile telefon kartı firmasının televizyonlarda yayınlanacak olan…

İlhan Mansız reklam yıldızı oldu

Eski milli futbolcu, Almanya’daki D3 Mobile telefon kartı firmasının televizyonlarda yayınlanacak olan reklam spotlarında yer aldı.

İlhan Mansız, kendisinin de Almanya’da doğup büyüdüğünü belirterek, ”Buradaki insanlarımızın sorunlarını çok yakından biliyorum. Amacım gelecek yıllarda gençlere yol gösterecek projeler hazırlamak. Ben futboldan sonra buz patenini tercih ettim. Yeni bir hedef, yeni bir atılım. Bunu herkesin yapabileceğini sanmıyorum. Zor bir şey olduğu için seçtim. Çok zoru başarmak için seçtim. 4 yıldır da futboldan uzağım” dedi.

D3 Mobile Genel Müdürü Teyfik Özcan da İlhan Mansız ile çalışmaktan büyük memnunluk duyduklarını belirterek, özellikle Türkiye’ye yönelik aramalarda getirdiği avantajlarla piyasada büyüyerek kalıcı olmayı hedeflediklerini söyledi.

Türkiye görüşmelerini 15 centten sunduklarına dikkat çeken Özcan, Vodafone imkanları ile doldurma kart olarak piyasaya girmek istediklerini anlattı.

Özcan, D3 Mobile kartlarının Almanya genelinde yaklaşık 1500 noktada satışa sunulduğunu ifade ederek, ”Türkiye’deki sabit hatlar ile görüşme 5 cent, cep telefonları ile ise 9 cent. Bu fiyatların yanında üstelik Vodafone’un tüm imkanlarını ve kaliteli GSM bağlantısını müşterilerimize sunuyoruz” diye konuştu.

ntvmsnbc.com

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.