MediaCat

Vestel’e yeni kurumsal iletişim müdürü

Aslı Evren Eskibatman, Vestel kurumsal iletişim müdürü oldu.

Vestel’e yeni kurumsal iletişim müdürü

Kurumsal iletişim departmanında yenilenmeye giden Vestel‘de kurumsal iletişim müdürlüğü görevi Aslı Evren Eskibatman‘a emanet edildi.

Aslı Evren Eskibatman, Vestel kurumsal iletişim müdürü oldu.Vestel Kurumsal İletişim Müdürü Aslı Evren Eskibatman, Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra International Data Group Türkiye bünyesindeki Computerworld’de gazetecilik hayatına başladı.

Informationweek’in Ankara temsilciliği sonrasında 6 yıl Interpromedya Ankara bölge müdürlüğü ve BT Haber Ankara temsilciliği görevini yürüttü. 2004-2008 yılları arasında Türkiye Bilişim Derneği kurumsal iletişim müdürlüğü görevini üstlenen Eskibatman, iletişim alanında verdiği özel danışmanlıkların ardından Zarakol İletişim’de HP, TeliaSonera, Yandex ve Sony Ericsson markalarından sorumlu direktör olarak çalıştı.

Eskibatman, 2013 yılında Desibel İletişim’de Türk Telekom, Digitürk, TeknoSA ve Microsoft’tan sorumlu direktör olarak görev aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.