Vestel UniChallengeTech için başvuru süreci devam ediyor

Bir haftalık program için son başvuru tarihi 25 Ağustos.

20.08.2019 - 17:05 | MediaCat

Vestel UniChallengeTech için başvuru süreci devam ediyor

IAB Türkiye tarafından beş yıldır Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle düzenlenen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nın uzantısı olan Vestel UniChallengeTech, mühendislik öğrencilerini ve yeni mezunları dijitale bekliyor.

Dijital pazarlama iletişimini bilen mühendisleri sektöre kazandırmayı amaçlayan bir haftalık programda gençler dijital dönüşüm, sanal gerçeklik, nesnelerin interneti, blockchain, makine öğrenmesi, reklam teknolojileri ve daha birçok konunun dijital iletişim dünyası üzerindeki etkilerini uzmanlardan dinleme şansına sahip olacak. Katılımcıların gruplar halinde proje üretecekleri etkinlikte derslerin yanı sıra ekip çalışmasını destekleyen aktiviteler aracılığıyla dijital ünlülerle sohbet etme olanağı da sağlanacak. Eğitimi başarıyla tamamlayan ekipler, IAB Türkiye üyesi firmalarda staj hakkı elde edecek.

Türkiye genelinde tüm üniversitelerin mühendislik ve yönetim bilişim sistemleri bölümlerine açık olan programın kontenjanı 50 ile sınırlı. 9 – 13 Eylül tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek eğitimin son başvuru tarihi ise 25 Ağustos.

Programa dair bilgilere Unichallengetech.net adresinden ulaşılabilir.