Vakko’ya ödül

Vakko Kuruluşları Eğitim Uzmanı Deniz Şenelt, Avrupa’nın en iyi eğitimcisi seçildi.

28.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Vakko Kuruluşları Eğitim Uzmanı Deniz Şenelt, Avrupa’nın en iyi eğitimcisi seçildi. Dünya çapında Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu JCI – Junior Chamber International, her yıl Asya, Amerika, Afrika ve Avrupa olmak üzere dört bölge altında düzenlenen Bölge Konferansları’nda çeşitli başlıklar altında eğitim çalışmalarını değerlendirerek Avrupa’nın en iyi eğitimcilerini belirliyor. Bu yıl 14-17 Haziran tarihleri arasında Estonya’da düzenlenen Bölge Konferansı’nda, Avrupa’nın en iyi eğitimcileri belirlendi. Yapılan törene Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden JCI üyesi ve uluslararası eğitimcilerden oluşan 2400 kişi katıldı. Avrupa’nın En İyi Eğitim Uzmanı-Most Outstanding Trainer of Europe olarak Vakko Kuruluşları Eğitim Uzmanı Deniz Şenelt seçildi.

Avrupa ülkelerinden seçkin jüri üyeleri tarafında yapılan elemelerde,bir çok kriter göz önüne alınarak, birinci seçilen Şenelt ödülünü 2006 JCI Başkanı Lars Hajslund’un elinden aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.