Usain Bolt, 2014 Dünya Kupası’na koşuyor

FIFA Dünya Kupası resmi iş ortağı Visa Europe'un yeni reklam kampanyası yayınlanmaya başladı.

05.06.2014 - 15:19 | MediaCat

Brezilya’da sahne alacak FIFA 2014 Dünya Kupası için geri sayım başlarken, FIFA Dünya Kupası resmi iş ortağı Visa Europe, bu büyük organizasyonu konu alan yeni reklam filmini de yayınlamaya başlıyor. Yeni reklam filminde 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda da reklam yüzü olarak yer alan Visa Europe Yenilikçilik Elçisi ve sıkı bir futbol hayranı olduğu bilinen Usain Bolt yer alıyor.

Visa’nın ödeme sistemleri teknolojileri ve tüketicilere sunduğu çözümlerle hayatın daha hızlı akışına yardımcı olduğunu gösteren kampanya, futbolun en hızlı hayranı olan ‘Bolt’la Brezilya’ya’ fikri üzerine kurulmuş. Saatchi&Saatchi tarafından geliştirilen ve Haziran başında gösterime giren reklam filminde Usain Bolt’un Jamaika’dan Brezilya’nın dünyaca ünlü Maracana Stadı’na atletik koşusu yer alıyor. Bolt’un seyahati süresince Visa kartı ile yaptığı her online, temassız ve mobil alışveriş, onu bir atletten futbolcuya dönüştürüyor. Reklam kampanyasının geniş bir yayın ağı ile Avrupa genelinde 300 milyonu aşkın izleyiciye ulaşması hedefleniyor.

[youtube]http://youtu.be/5NF39wHAy9M[/youtube]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.