MediaCat

Unutulmaz pozisyonlar Okey ile ekranda

Okey, prezervatif adamların futbol oynadığı yeni reklam filmleriyle eğlenceli ve hınzır çizgisini korumaya devam ediyor.

Unutulmaz pozisyonlar Okey ile ekranda

Okey, prezervatif adamların futbol oynadığı yeni reklam filmleriyle eğlenceli ve hınzır çizgisini korumaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda iletişimini sürdürdüğü futbol konseptli filmlerini bu sene daha da yaygınlaştıran Okey, 3 yeni reklam filmi ile futbol gündeminin içinde kalmaya devam ediyor.

Futbol çatısı altında 3 kampanya birden yapılıyor. Birinci kampanya önceki filmlerin devamı niteliğinde ve futbol jargonu ile cinsel atıflar yapıyor. İkinci kampanya ise Okey çeşitlerini anlatmak ve yeni ürünlerini lanse etmek amaçlı.

Dünya kupasındaki filmlerden biri, Arjantin’in 1986 Dünya Kupası’nda İngiltere’ye attığı golün animasyonu. Okey’in filmlerinden bir diğeri ise A Milli Takımımız’ın 2002 Dünya Kupası üçüncülük maçında başlama düdüğünden 10.8 saniye sonra Güney Kore’ye attığı ve “Dünya Kupası’nın En Hızlı Golü” olan gole gönderme yapıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.