UNO yeni ürünü UNO Denge Light’ı tanıttı

UNO, dengeli bir yaşam için sağlıklı beslenmenin önemini vurgulamak amacıyla Tülin Şahin ile yaptığı işbirliği çerçevesinde...

27.04.2010 - 00:00 | MediaCat

UNO, dengeli bir yaşam için sağlıklı beslenmenin önemini vurgulamak amacıyla Tülin Şahin ile yaptığı işbirliği çerçevesinde yeni ürünü UNO Denge Light’ı, 27 Nisan’da gerçekleştirdiği sohbet toplantısında tanıttı.

Sağlıklı yaşam ve formda kalmanın ipuçlarının verildiği toplantıda; dengeli bir yaşam için sağlıklı beslenmenin ve doğru ekmek tüketiminin önemi vurgulandı. 

Top Model Tülin Şahin’le yapılan işbirliği ile UNO, doğru ekmek tüketiminin, sağlıklı ve doğru beslenmedeki yeri ile zinde kalmanın gerekliliklerini anlatmayı hedefliyor.

“Top Model Tülin Şahin ile UNO Dengeli Yaşam Yürüyüşleri” gerçekleştirecek olan UNO, 16 ve 23 Mayıs tarihlerinde Caddebostan’dan Fenerbahçe’ye kadar sürecek yürüyüşlerde halkla buluşacak. 

Gerçekleştirilecek etkinliklerde katılımcılar ile birlikte Caddebostan’ dan başlayacak  ve sağlıklı ve dengeli bir yaşama dair sırlarını paylaşacağı yürüyüş programına ünlü manken Fenerbahçe Parkı’nda keyifli ve hafif bir kahvaltı, sıcacık bir sohbet ile devam edecek. Top Model Tülin Şahin’ in “Siz Hala Diyet mi Yapıyorsunuz?” adlı kitabı UNO Denge Light’in tüm katılımcılara özel hediyesi olacak.     

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.