Ünlüler Felis gecesinde buluştu

MediaCat Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen MediaCat Felis Ödülleri, dün akşam Four Seasons Bosphorus otelde düzenlenen muhteşem bir törenle sahiplerini buldu...

28.10.2009 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen MediaCat Felis Ödülleri, dün akşam Four Seasons Bosphorus otelde düzenlenen muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.

Kokteylin ardından balo salonuna geçen konuklar ilk olarak Canan Anderson’un keman ziyafetiyle geceye başladılar. Canan Anderson’ın ardından sahne alan Black Light grubu, dans ve ışığın büyüleyici birlikteliğiyle UV ışığa duyarlı dans enstrümanları ve kostümleriyle çarpıcı bir dans ve ışık şovu sundular. 

Gecenin sunuculuğunu Seray Sever ve Osmantan Erkır üstlendi. Reklâm sektörü ve iş dünyasından katılan birçok önemli konuğun yanı sıra Seda Sayan, Levent Ülgen gibi isimler de geceye renk kattı.

‘En İyi Mobil Medya Kullanımı’ kategorisinde Rabarba, The Pepsi Bottling Group için yaptığı ‘Pepsi Yaşatır Seni’ kampanyası ile ödülünü alırken, Seda Sayan’da Rabarba ekibiyle birlikte sahneye çıkıp kısa bir konuşma yaptı.

Tüm ödüller sahiplerini bulduktan sonra sahne DJ’e bırakılırken, gece Felis Party’le son buldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.