Felis gecesinin en büyükleri

MediaCat Felis Ödülleri’nin dördüncüsü dün akşam Four Seasons Bosphorus Otel’de yapıldı. Törenden hemen önce jüri üyelerinin bir araya gelerek...

28.10.2009 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Felis Ödülleri’nin dördüncüsü dün akşam Four Seasons Bosphorus Otel’de yapıldı. Törenden hemen önce jüri üyelerinin bir araya gelerek belirlediği ‘Büyük Ödüller’ sahiplerini buldu.

Felis’te bu yıl 19 kategori birincisi arasından en yüksek puanı alarak ‘Büyük Ödül’ü kazanan proje: ‘Fortis Acil Kredi’ çalışması ile Gram/İstanbul’un oldu.

Geçen yıldan bu yana Felis’te Yılın Medya Ajansları da ödüllendiriliyor. Bu ödüller, yarışmaya başvuran medya ajanslarının kazandıkları derecelerle elde ettikleri puanların toplanmasıyla belirleniyor.

Kısa listeye kalan projeler 1 puan, finale kalan projeler  3 puan, birincilik ödülü 5 puan ve büyük ödül ise 10 puan getiriyor ajanslara. Bu değerlendirme sonucunda en yüksek puanı alan üç ajans ödüllendiriyor.

Bu sene 3. olarak ‘başarı belgesi kazanan medya ajansı’ Cereyan Medya.

“Yılın Medya Ajansı” ödülü, yarışmaya başvurdukları projelerle 24 puan toplayan Universal McCann’e gitti.

Son olarak en yüksek puanla ‘Yılın Medya Büyük Ödülü’nü kazanan ajans Mindshare.

Gecenin tüm ödül kazananları ödülleri ile birlikte fotoğraf çekimine alındıktan sonra program fuayede DJ Barış K.’nın performansı ile devam etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.