Ünite İletişim Perakende Tasarım Konferansı’nın iletişim sponsoru

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek ve geleceğin perakendesinin konuşulacağı bir platform yaratacak olan Perakende Tasarım Konferansı'nın...

20.03.2009 - 11:15 | MediaCat

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek ve geleceğin perakendesinin konuşulacağı bir platform yaratacak olan Perakende Tasarım Konferansı’nın iletişim sponsorluğunu Ünite İletişim üstlendi.

Odak Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenen ve 14 Mayıs 2009’da Swissotel’de gerçekleştirilecek olan konferansta, dünyaca ünlü konuşmacılar ve uzmanlar perakendenin tüm unsurlarının hızla değişen koşullara göre; fark yaratan, marka-müşteri bağlılığını arttıran, karlılık artışı getiren şekilde tasarlanmasına yönelik trendleri tartışacaklar.

Rakipler arasından sıyrılmak için neler yapılması gerektiğinin, geleceğin perakendeciliğinde nelerin belirleyici unsur olacağının konuşulacağı konferansın iletişim sponsorluğunu Ünite İletişim üstlendi. İletişimini üstlendiği markalar için üründen markaya uzanan süreçte uzman bir bakış açısı sunan Ünite İletişim, perakende – mekan tasarımında yeni eğilimler ve güçlü markaları başarıya taşıyan tasarım öykülerinin katılımcılarla paylaşılacağı konferansa iletişim desteği verecek.

Perakende Tasarım Konferansı’nda; dünyaca birçok ünlü markanın gelişiminde etkili olan Jody Turner, Avrupa’nın en önemli tasarımcılarından biri olan Dalziel & Pow Design’ın Kreatif Direktörü David Dalziel, dünyanın en önemli perakende tasarım firmalarından National Studio Principal Retail’in Başkan Yardımcısı Bruce A. Barteldt ve Visual Thinking Marka Direktörü Karl Mckeever de konuşmacı olarak yer alacak.

Dünyaca ünlü mimar, tasarımcı ve perakendecilerin katılımıyla geçtiğimiz yıl yaklaşık 450 kişiyi ağırlayan Perakende Tasarım Konferansı’nın bu yıl daha yüksek bir katılıma sahne olması bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.