‘Hayatın akışı için Visa’ gösterimde

Visa Europe'un, 2008 yılında "Hayatın Akışı" fikrinden yola çıkarak yarattığı kampanyanın yeni reklam filmi gösterime girdi...

20.03.2009 - 11:03 | MediaCat

Visa Europe’un, 2008 yılında “Hayatın Akışı” fikrinden yola çıkarak yarattığı kampanyanın yeni reklam filmi gösterime girdi. Reklam, Visa kartı kullanmanın günlük hayatta yarattığı kolaylıkları ve Visa payWave temassız kartların ‘en hızlı ödeme yöntemi’ olduğunu vurguluyor.

Visa Europe, yeni reklam kampanyasıyla Visa kartı kullanmanın günlük hayatta yarattığı kolaylıkları gözler önüne seriyor. Performans sanatçısı Bill Shannon’ın rol aldığı film, 17 Mart 2009 tarihinde gösterime girdi.

Reklamda, kendini ifade etmek için geliştirdiği “Bill Shannon Tekniği” ile yer alan Shannon, koltuk değnekleri ile yaptığı özel hareket ve danslarıyla “Hayatın akışı için Visa” mesajını görsel olarak ifade ediyor.

Reklamla ilgili değerlendirmelerde bulunan Visa Europe Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı Colin Clarke, “Bu reklam, ‘Hayatın akışı için Visa’ temasıyla, tüketicilerin günlük hayatlarının akışının Visa ile nasıl kolaylaştığını yansıtıyor. “Hayatın Akışı” fikrinden yola çıkarak hazırladığımız bu reklam sayesinde marka bilinirliğimizin daha da artacağını düşünüyoruz” dedi.

Reklamın Türkiye versiyonunda, Visa payWave temassız kartların ‘En hızlı ödeme yöntemi’ olduğunun da vurgulandığını belirten Visa Europe Türkiye Ülke Direktörü Nur Öztin Kurak ise, “Hayatın Akışı için Visa” temasını Bill Shannon’un performansı ile birleştiren yeni reklam filmimiz, Türkiye’de Visa payWave’e dikkat çekiyor. Bu reklam filminin ‘Ödemenin en hızlı yolu’ olan Visa payWave temassız kartlarına olan ilgiyi artıracağına ve böylelikle kullanımının yaygınlaşacağına inanıyoruz” dedi.

Hayatın akışı için Visa

Reklamın başında Shannon, alışverişin yoğun olduğu bir sokakta, bir mağazadan diğerine girerek, ceket, şapka ve kahve gibi birçok ürün satın alıyor. Reklam, Visa payWave teknolojisine de odaklanıyor ve temassız teknolojilerin ‘en hızlı ödeme yöntemi’ olduğunu vurguluyor.

Reklam filmi, ‘Visa payWave, ödemenin en hızlı yolu’ sloganını içeren sinema, açıkhava, alışveriş merkezleri içi ve internet reklamlarıyla da desteklenecek. 40″, 30″ ve 10″ saniyelik üç versiyonu bulunan reklam Türkiye’nin yanı sıra Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Polonya ve İngiltere’de gösteriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.