MediaCat

UniChallenge Tech katılımcılarını bekliyor

IAB TR tarafından düzenlenen UniChallenge Tech için son başvuru tarihi 23 Ağustos.

UniChallenge Tech katılımcılarını bekliyor

IAB TR tarafından 2015 yılından bu yana düzenlenen Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı UniChallenge, Tech versiyonuyla mühendislik öğrencileriyle üçüncü kez buluşmaya hazırlanıyor.

Mühendis adaylarına teknoloji odaklı dijital pazarlama iletişimi dünyasını tanıtmayı ve teknolojiyle pazarlama bakış açısını bir arada kullanmalarını öğretmeyi hedefleyen UniChallenge Tech bu yıl Bosch Ev Aletleri’nin ana sponsorluğunda, 13-24 Eylül tarihleri arasında online gerçekleşecek.

“Dijital Varsa Biz de Varız” mottosuyla yola çıkan ve üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan ve yeni mezun olmuş öğrencilerin katılabileceği program iki hafta sürecek. Gençlerin kariyer planlarını farklı bir bakış açısıyla değerlendirerek sektördeki insan kaynağı açığını gidermeyi amaçlayan programa katılım 50 kişiyle sınırlı olacak. UniChallenge Tech için başvuru dönemi 23 Ağustos’ta kapanacak.

UniChallenge Tech’te katılımcılar dijital dünyayı daha yakından tanırken, başarılı şirketlerin öykülerini ajans ve reklamverenlerden dinleme şansı da bulacaklar. Aynı zamanda dünyada yaşanan gelişmelerin sektöre olan etkilerini de yakından öğrenme fırsatı yakalayacaklar.

Programda katılımcıların belirlenecek bir proje çalışması üzerinden hazırlayacağı sunumlar arasından ilk üçe giren ekipler IAB TR üyesi firmalarda bir aylık staj hakkı elde edecek.

Mühendislik bölümlerinin yanı sıra yönetim bilişim sistemleri bölümünden de başvuruların kabul edileceği UniChallenge Tech hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.