MediaCat

Uluslararası AME Ödülleri sahiplerini buldu

Abbott Mead Vickers BBDO, Londra AME Büyük Ödülü ve AME Bölgesel Platin Ödülü’nü kazandı. Grey Melbourne, Avustralya; Lowe & Partners, Columbia ve Proximity Kanada Bölgesel AME Platin Ödülü’ne sahip olurken, AME Yeşil Ödülü ise Jung von Matt, Almanya’ya gitti.

Uluslararası AME Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 18. yılını kutlayan Uluslarası AME ödülleri sahiplerini buldu. Büyük jüri, büyük ödülü Abbott Mead Vickers BBDO, Londra’ya verdi. Ayrıca ajans AME Bölgesel Platin Ödülleri’nden birini de kazandı. Büyük ödülü kazanan kampanya BBDO Londra’nın Pepsi için yaptığı "Sandviç" kampanyası oldu.

Grey Melbourne, Avustralya; Lowe & Partners, Columbia ve Proximity Kanada da BBDO Londra ile birlikte Bölgesel AME Platin Ödülü’ne sahip olurken; AME Yeşil Ödülü ise Jung von Matt/ Almanya’ya gitti.

Jüri büyük ödülü ve platin ödüllerin yanı sıra, 11 Altın, 15 Gümüş ve 12 Bronz AME ödülü 27 ülkeden gelen katılımcılar arasından sahiplerini buldu.

Bu yıl en büyük ilgiyi sosyal medya pazarlama stratejileri alanı gördü.

(Kazananların tam listesine ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.)

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.